Про Varshill


Лінійка продукції VARSHILL була заснована на базі науково-виробничої фірми наприкінці 2020 року, з метою збільшення показників якості продукції. Трохи пізніше було створено підрозділ - Індивідуальні Хімічні Сполуки (ІХС), з групи фахівців, яким було доручено повномасштабне виведення продукції на ринок.

Особливістю будь-якої продукції VARSHILL є: виготовлення тільки свіжої продукції, підвищений контроль якості і гнучкий індивідуальний підхід до Клієнта.

 

Кожна продукція має власне маркування, згідно класифікатора. Нижче наведені найпоширеніші варіанти абревіатур, які внесуть ясність до ідентифікації продукту:

СЕРІЇ:

 

Серія A1 - продукція гігієнічно-профілактичного напрямку, що використовується у тваринницькому комплексі.


Серія A2 - очисно-промивна продукція для харчової промисловості. Концентровані хімічні склади.


Серії B1, B2 - очисна продукція для харчової промисловості. Висококонцентровані хімічні склади.

Серії C1, C2 - не представлені поки що до реалізації. Продукція агресивних хімічних складів, що використовуються у будівництві і важкій промисловості.


ДАЛІ ПО МАРКУВАННЮ:

 

ST (stable) - стабільний склад хімічної продукції, що випускається виробником стандартно, без особливостей.


IN (individual) - індивідуальний склад хімічної продукції, який може бути покращеним, доопрацьованим, зміненим за приватним замовленням. При цьому, продукція що маркується параметром IN, буде і надалі, за загальним маркуванням, також відрізнятись від маркування стабільного складу. Через неможливість вказати абсолютні зміни в складах IN, вказуються лише показники, які найчастіше змінюються у цій категорії продукції. Інші відомості про IN-склади, знають лише Виробник і Покупець, згідно Аналізного сертифіката, що видається на кожну партію продукції.


AF (after) - показник, який говорить про те, що даний продукт застосовується ПІСЛЯ, після чогось, де ця подія взагалі можлива, відповідно до категорії продукції.


BE (before) - показник, який говорить про те, що даний продукт застосовується ДО (ПЕРЕД), до чогось, де ця подія взагалі можлива, відповідно до категорії продукції.


RDY (ready) - показник, який говорить про форму випуску продукції, у цьому випадку - це продукт готовий до експлуатації без спеціальної підготовки (наприклад, він не потребує приготування робочого розчину, а використовується як є).


CON (concentrate) - показник, який говорить про форму випуску продукції, у цьому випадку - це продукт, з якого готується робочий розчин чи інший продукт, додавання якого має підлягати регуляції у межах технічних рекомендацій до застосування від виробника.


G (gel) - показник, що говорить про форму випуску продукції. У цьому випадку - це гелеподібна маса.


L (liquid) - показник, що говорить про форму випуску продукції. У цьому випадку - це рідина.


GF (gel -> foam) - показник, що говорить про форму випуску продукції. У цьому випадку - це гелеподібна маса, яку слід перетворити у активну піну ручним або механічним шляхом.


LF (liquid -> foam) - показник, що говорить про форму випуску продукції. У цьому випадку, це рідина, яку слід перетворити у активну піну ручним або механічним шляхом.


UNIV (universal) - показник, який говорить про те, що призначення продукту може змінюватись, в залежності від потрібної операції. Універсальний продукт.


I2PVI (active iodine + povidone iodine) - показник, що вказує діючу речовину або основу, де це можливо до застосування, відповідно до належної категорії продукції. У цьому випадку - це об’єднання двох форм йоду в одному складі.


CX (chlorhexidine) - показник, що вказує діючу речовину або основу, де це можливо до застосування, відповідно до належної категорії продукції. У цьому випадку - це склад на основі хлоргексидину.


LA (lactic acid) - показник, що вказує діючу речовину або основу, де це можливо до застосування, відповідно до належної категорії продукції. У цьому випадку - це склад на основі молочної кислоти.


LAAC (lactic acid compounds) - показник, що вказує діючу речовину або основу, де це можливо до застосування, відповідно до належної категорії продукції. У цьому випадку - це склад молочно-кислотних сполук.


0K, <1K, 3K, 5K, 5K+ показник, що говорить про кількість основного інгредієнта у складі (його силі впливу), але це стосується лише діпінгів. Позначка K транслює тисячну долю виміру, відому ще як ppm - мільйонна частка або проміле. Якщо діп має позначку 0K, це свідчить про слабкий, або відсутній антисептичний ефект.


FM:0, FM:1, FM:2 (film) - показник, що вказує на те, чи утворюватиметься полімерна плівка після застосування продукту. Цей параметр відноситься в цілому до діпів. Цифра відображає наявність або кількість полімеру у складі, де 0 - відсутній, а 1 та 2 - присутній, при цьому, наявність полімеру у показнику 2 буде помітно вище, ніж у показнику 1, що як наслідок, впливатиме на загальну густину складу та його витрату у процесі використання.

 

RP:0, RP:1 (repellent) - показник, що вказує на те, чи має склад репелентні властивості (проти комах). Цей параметр відноситься в цілому до діпів. Цифра відображає наявність компоненту у складі, де 0 - відсутній, а 1 - присутній, при цьому, до складів на йодних основах він не додається.

C:0, C:1, C:2 (color) - показник, що вказує на те, чи додається ззовні барвник у склад. Цей параметр відноситься в цілому до діпів. Цифра відображає наявність або кількість барвника у складі, де 0 - не додається, 1 - додається та 2 - додається у значно більшому розмірі. Деякі склади вже випускаються з додаванням барвника і це є стандартною їх формою випуску.


HOOF:0, HOOF:1 - визначальний і прямо вказівний параметр-найменування певного роду складу за класифікатором для категорії тваринництва, що застосовується для догляду за копитним рогом тварин. У такому складі, цифра свідчить про наявність маркера контролю за тривалістю придатності робочого розчину, де 0 - відсутній, а 1 - присутній. Форма випуску - концентрат.


AL:1, AL:2, AL:3 (alkali) - показник, що вказує діючу речовину або основу, де це можливо до застосування, відповідно до належної категорії продукції. У цьому випадку - це лужний склад. Цифра свідчить про концентрованість (агресивність) складу.


AC:1, AC:2, AC:3 (acid) - показник, що вказує діючу речовину або основу, де це можливо до застосування, відповідно до належної категорії продукції. У цьому випадку - це кислотний склад. Цифра свідчить про концентрованість (агресивність) складу.


2CIP (clean in place) - очисно-промивна продукція, для класичної 2-х насосної мийки.


3CIP (clean in place) - висококонцентрована очисно-промивна продукція, для 3-х насосної мийки.


N-CIP (nipple - clean in place) - очисно-промивна продукція, для промивки систем ніпельного поїння.


MX1, MX2 (mix) - показник, що говорить про зв'язок кількох продуктів у процесі використання, які до постачання, з технологічних причин, не можуть бути змішані.


EX-MECH (external mechanical) - показник, що говорить про спосіб застосування продукції. Склад помічений таким показником, використовується для зовнішнього очищення поверхонь, із застосуванням переважно механічної мийки (наприклад Karcher).


EX-HAND (external hand) - показник, що говорить про спосіб застосування продукції. Склад помічений таким показником, використовується для зовнішнього очищення поверхонь вручну.


A - показник, який свідчить, що продукцію можна застосовувати до поверхонь з алюмінію або його сплавів, без пошкодження їх структури.


CL - показник, що вказує на присутність хлору у складі продукції. Це обов'язковий параметр маркування.


HNO3 - показник, що вказує на присутність азотної кислоти у складі продукції. Це обов'язковий параметр маркування.


H2O2 - показник, що вказує на присутність перекису водню у складі продукції. Це обов'язковий параметр маркування.