Хто ми


Індивідуальні Хімічні Сполуки є кластерним підрозділом українського виробника різноманітних хімічних складів. Наш обов’язок - це розвинення напрямку забезпечення якісними хімічними складами фермерських господарств, великих та малих підприємств, які займаються харчовою промисловістю.

Чому ми


Наразі на ринку існує велика кількість виробників і постачальників хімічних складів, але все ж таки ми відрізняємось від них всіх, і ось чому:

- Нам не буде соромно дивитись вам в очі, тому що ми можемо відповідати за свою продукцію. На кожну партію товару, велику чи малу, обов'язково надається аналізний супровідний лист або сертифікат якості, конкретно на цю партію.

- Ми надаємо консультації щодо нашої продукції та можемо порадити рішення, виходячи з Вашої ситуації.

- Ми не реалізовуємо зіпсовану або прострочену продукцію. Наше кредо - це не тільки якість, а ще й свіжість. Ми виключаємо фактор неналежних умов зберігання продукції, тому усі склади готуються майже на замовлення, а робиться це дуже швидко.

- Ми маємо змогу розробляти та реалізовувати індивідуальні замовлення з обов'язковим контролем безпечності. Не залежно від того, яким буде замовлення, продукт пройде ряд заходів безпеки та контролю, та доки ми не вирішимо, що він безпечний і відповідає Вашим вимогам, він не буде вироблятися нашою лабораторією.

- Ми безперешкодно надаємо всі необхідні документи, що стосуються продукції, за першим зверненням клієнта, тому що нам нема чого приховувати від Вас.

- Ми беремо на себе питання організації доставки товару прямо до Ваших «дверей», розуміючи, що Вам про це ніколи думати.

 

З повагою до Вас, команда ІХС.

Ми доведемо Вам, що українське це не погано.